Cem Karakoç, 5 Ağustos 1992’de İstanbul’da doğmuştur. Liseyi İstanbul Anadolu Teknik Lisesi‘nde veritabanı programcılığı bölümünde bitirmiştir. Beykent Üniversitesi Programcılık bölümünden mezun olmuştur.

İlk olarak sosyal medya mecralarında Twitch platformunda tanınmıştır. İlk olarak H1Z1 oyunu ile Twitch’te videolar paylaşmıştır. Günümüzde de birçok Battle Royal tipi oyunu oynamaktadır. PUBG oyunu ile izleyici kitlesini arttırmış ve turnuvalarında ödülleri vardır.

Takma adı Mithrain’dir. 2017’de PUBG tarafından Almanya’da düzenlenen Gamescom turnuvasında Türkiye’yi temsil etmiştir. wtcN, zeoNNN ve Mirliva ile birlikte Team Bosphorus takımında oynamıştır.

GLL tarafından düzenlenen Nations Royale turnuvasında oynamıştır. Cem Karakoç, takımını finale taşıyan isim olmuştur. Finalde Kıbrıs Rum Kesimi ve Yunanistan takımı ile karşılaşan takımımız birinciliği sağlamıştır. Ülkemizde de birçok kişi tarafından Türkiye’nin en iyi PUBG oyuncusu olarak tanımlanmaktadır.

Cem Karakoç, birçok sosyal mecrayı aktif olarak kullanmaktadır. Twitch yayınlarına devam etmekte ve 8 Eylül 2015‘de açmış olduğu YouTube kanalında videolar paylaşmaya devam etmektedir.