Honor CEO’su Zhao Ming Firmanın Yeni Akıllı Bilekliği Honor Band 5’in Tasarımını ve Teknik Özelliklerini Weibo Hesabından Paylaştı!

Giyilebilir teknoloji ailesinin bir diğer üyeleri olan akıllı bileklikler son zamanlarda daha da yaygınlaştı. Akıllı saatlerden sonra şimdi de akıllı bileklik konseptinde yarışan büyük firmalar daha çok teknolojiyi daha küçük bilekliklere sığdırmaya çalışıyorlar.

Xiaomi Mi Band serisinin en büyük rakiplerinden olan Honor Band serisinin yeni üyesi üzerinde çalışmalar sürüyor. Mi Band 4‘e rakip olarak gelecek Honor Band 5′in tasarımı ve teknik detayları henüz resmi tanıtımı yapılmadan CEO’sunun Weibo hesabından paylaşıldı.

Honor firmasının yeni çıkacak olan akıllı bilekliğine baktığımızda Honor Band 4‘e çok benzediğini söyleyebiliriz. Yeni bir tasarıma gidilmemiş durumda ve bu seride ikonik olan yuvarlak dokunmatik buton aynı şekilde varlığını sürdürüyor.

CEO’nun paylaştığı bazı yeni özelliklere göre Honor Band 5, kanımızdaki oksijen seviyesini, halsizlik ve yorgunluk durumumuzu, uyku durumunuzu ve baş dönmesi yaşayıp yaşamadığımızı ölçebilecek.

Geçtiğimiz yıl Honor Band 4, Honor 8X ile birlikte tanıtılmış ve çok başarılı bir satış elde etmişti. Bu yıl ise yine aynı şekilde Honor 9X ile birlikte tanıtılacak ve satışa sunulacak. Yeni cihazın da bir önceki model gibi iyi bir satış sayısına ulaşması bekleniyor.