Netflix’ten Sevilen Dizi La Casa de Papel’in 3. Sezonuna Dair Yeni Bilgiler Geldi. Dizinin Yeni Sezonunun Yayın Tarihi ve Yeni Gelen Oyuncular ve Aldıkları Şehir İsimleri Açıklandı.

Yayın hayatına İspanya’da yerel bir dizi olarak başlayan La Casa de Papel, 2. sezonun ardından final yapmıştı. Netflix’in yayın haklarını satın almasıyla birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlanan dizi hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı.

Önceki tarihlerde resmi fragmanı yayınlanan dizi, 19 Temmuz’da sevenleri ile buluşacak. 4 yeni karakter gelen dizide söylentilerin aksine İstanbul karakteri olmayacak. Yeni gelen karakterler arasından önceki sezonlarda polis olan sonrasında ise Profesor’e olan aşkından dolayı taraf değiştiren Raquel Murillo olacak. Itziar Ituno’nun canlandırdığı karakterin şehir ismi ise ‘Lizbon’ olacak.

Diziye yeni katılan Rodrigo de la Serna, ‘Palermo‘; Luka Peros, ‘Marsilya’; Hovik Keuchkerian ise ‘Bogota’ isimleri ile yeni sezonda karşımıza çıkacak. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda ana karakterlerin Profesor ve Raquel Murillo olması bekleniyor. Aynı zamanda dizinin resmi Instagram sayfasında yayınlanan görselde yeni oyuncu kadrosu ve yeni sezonun tarihi görünüyor.