Hikaye ve Gönderileriniz İçin Uygulamalar Mı Arıyorsunuz? Bu Haber Tam Size Göre, İşte En İyi Instagram Hikaye Tasarlama Uygulamaları!

Uygulamalarda Instagram hikaye ve gönderileriniz için kırpma, filtreleme, çeşitli efektler verme gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Fotoğrafları yeniden boyutlandırabilir veya videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

App marketlerinde bu tür işlemleri yapabileceğiniz birçok uygulama var. Biz de sizler için kullanışı kolay ve çok büyük efekt yelpazesine sahip uygulamaları seçtik.

En İyi Instagram Hikaye Hazırlama Programları

INSHOT

InShot, pratikte bir video ve görsel editörlerindeki ihtiyacınız olan her şeye sahip. Kırpma, bölme, klipleri kırpma veya klipleri birleştirme gibi temelleri kapsar. Ayrıca, videoların ve resimlerin, Instagram Hikayelerine rahatça eklemek için oranını da değiştirebilirsiniz.

Videolar için hız kontrolü gibi özellikler de içeren uygulamada çeşitli video arka planları, filtreleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz efektlerin bulunmakta. Bunların yanında videolara müzik, ses, metin, çıkartma, emoji ve diğer tasarım efektlerini de ekleyebilirsiniz.

Google Play | App Store

UNFLOD

Intagram hikaye ve gönderilerinizde zarif şablonlar, çerçevelere ihtiyaç duyuyorsanız tam size göre bir uygulama. 25 ücretsiz ve 75 premium şablonu var. Hem fotoğraf hem de video hikayelerini destekliyor ve iki format için de birçok tasarım seçeneğine sahip.

Hikayenizi ‘Hikaye modu‘ ile önizleyebilirsiniz, böylece en sonunda ‘gönder‘ düğmesine bastığınızda kendinize güvenebilirsiniz. Instagram hikayelerinizi tamamladıktan sonra yüksek kalitede dışa aktarabilir ve Instagram hesabınıza gönderebilirsiniz.

Google Play | App Store

CANVA

Minimalizm size göre değilse bu uygulama tam size göre. İlk yapımı broşür ve afişler için olsa da herkes için kullanışlı bir araç. Gözünüzü korkutmasın kullanımı çok kolay ve sınırsız seçenek var diyebilirim.


60.000’den fazla şablona, ​​bir milyon arka plan resmine, 130 farklı yazı tipine ve oluşturulacak tonlarca grafiğe sahip. Stok görüntülerini, çıkartmalarını, rozetlerini, simgelerini, çerçevelerini ve dokularını hiç şüpheye düşmeden kullanabilir ve ortaya harika resimler çıkarabilirsiniz. En yeni özelliği de özel bir Instagram hikayesi seçeneği bulunması

Google Play | App Store

LATER

Özellikle bir içerik yaratıcısıysanız ve işinizi büyütüyorsanız, düzenli olarak görüntüler yayınlamanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu olay zamanla güçlük haline gelir. Ama artık hayatınızı çok daha kolaylaştıracak araçlar var. Özellikle bu sorunu çözmek için tasarlanmış olan bu uygulamayı denemenizi öneririm.

Instagram Hikayeleri zamanlayıcısı, fotoğrafları ve metni doğrudan düzenleyicisi ve film şeridi aracı aracıyla diğerlerinde bir adım önde diyebiliriz. Ayrıca yayınlanma zamanı geldiğinde, telefonunuzda planlanmış hikayelerinizi paylaşabilir, bağlantılar veya başlıklar ekleyebilirsiniz.

Gönderme zamanı geldiğinde telefonunuza bir bildirim gönderilir. Bildirimi açtığınızda, hikayeleriniz telefonunuza indirilir ve panoya kopyalanan bağlantılar görüntülenir.

Google Play | App Store

JUMPROPE

Genellikle makyaj, yemek, DIY ve hatta sadece rastgele nasıl yapılır videoları hakkındaki öğreticileri paylaşıyorsanız tam size göre bir uygulama.

Jumprope rahatça videolarınız ve resimlerinizde ki her adımı oluşturmanıza ve sergilemekte olduğunuz belirli bir öğeye bağlantı eklemenize izin verir. Videonuzu Instagram Hikayelerine aktarmadan önce hız, müzik, metin ve filtreleri de düzenleyebilirsiniz. Eğer Instagrammer veya blogger’san Jumprope’u düşün derim.

App Store